Новини

Команди Університету – переможці змагань із більярду!

24.01.2022

Дві університетські спортивні команди вибороли призові місця у Всеукраїнських змаганнях серед науково-педагогічних працівників за кубок ректора КНУ імені Тараса Шевченка з більярду «Вільна піраміда».

Змагання відбувалися упродовж 21–22 січня 2022 року в Більярдному клубі «Платон» міста Києва. Цьогоріч Кубок ректора розігрувався втринадцяте від часу виникнення змагань, водночас – другий рік поспіль змагання проводилися для науково-педагогічних працівників українських ЗВО.

У боротьбі за кубок із більярду взяли участь 39 осіб, які представляли 18 закладів вищої освіти України. Учасниками й призерами «Вільної піраміди» стали дві команди КНУ імені Тараса Шевченка: лідери спортивного сезону 2021 року – учасники загальноуніверситетської команди, а також новачки в змаганнях такого ґатунку – спортсмени зі складу науково-педагогічних працівників Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби КНУ імені Тараса Шевченка.

За результатами проведених дводенних змагань першість у груповому залікові виборола команда КНУ імені Тараса Шевченка в складі: