У ННЦ радіаційної безпеки провели перевірку знань

09.04.2021

7 квітня 2021 року Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка успішно провів дистанційну перевірку знань з радіаційної безпеки у співробітників університету які працюють з джерелами іонізуючого випромінення.

Перевірка знань здійснювалася у відповідності з вимогами п. 9.6.2 «Основних санітарних правил забезпечення радіаційної безпеки України», «Норм радіаційної безпеки України», Наказу Держатомрегулювання України № 143 від 02.10.2014 р. «Про затвердження Порядку проведення навчання і перевірки знань з питань радіаційної безпеки у персоналу і посадових осіб, суб’єктів окремих видів діяльності в сфері використання ядерної енергії».

Щиро вітаємо відмінників:

• Навчально-науковий інститут «Інститут геології»: Алексєєнко Антон Григорович – провідний інженер, Бункевич Олексій Леонідович – провідний інженер.
  • Фізичний факультет:  Горбаченко Олександр Миколайович – завідувач НДЛ, Грабовський Юрій Євгенович – доцент, Каденко Артем Олександрович – інженер 1 категорії, Солодовник Катерина Миколаївна – асистент.
  • Інститут високих технологій: Кухаренко Олег Геннадійович – головний технолог, Лисоченко Сергій Васильович – старший науковий співробітник.
  • Хімічний факультет: Зеленько Микола Анатолійович – науковий співробітник, Недєлько Ірина Миколаївна – провідний інженер, Тимошенко Мар'яна Вікторівна – провідний інженер, Яковенко Олексій Михайлович – інженер 1 категорії.
  • Університетська клініка: Шевченко Віта Михайлівна – лікар-рентгенолог ІІ кваліфікаційної категорії.
  • Навчально-науковий центр радіаційної безпеки: Андрушко Людмила Миколаївна – провідний фізіолог.

Результативність перевірки знань свідчить про високий професійний рівень персоналу категорії «А», якісне забезпечення радіаційної безпеки, культури безпеки  при провадженні діяльності в сфері використання ядерної енергії у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Людмила Асламова, директор ННЦ радіаційної безпеки