Науковці Університету окреслили тренди модерних математичних теорій

03.12.2020

Науково-педагогічний колектив і студентство механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка мали можливість долучитися до роботи міжнародного наукового семінару «Сучасні тренди теорії ймовірностей та математичної статистики».

Захід відбувся 1 грудня 2020 року в дистанційному форматі, згідно з чинними вимогами щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Організаторами важливої наукової події виступили працівники кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики Університету.

Теоретично-практичні обговорення було приурочені пам’яті одного з лідерів української школи теорії ймовірностей і математичної статистики, відомого у світі фахівця в галузі теорії і моделювання випадкових процесів у функціональних просторах, професора Юрія Козаченка (1940–2020). Із вітальним словом до учасників звернулася пані декан мехмату, Оксана Безущак. Завідувачка кафедри, професорка Юлія Мішура побажала колегам невтомної роботи.

Упродовж семінару участь в обговореннях взяли понад 60 математиків, які представляли наукові школи 24 різних країн. Зокрема, українські науковці мали нагоду обговорити актуальні питання й поділитися теоретичними міркуваннями з учасниками із Австралії, Великої Британії, Італії, Канади, Німеччини, Норвегії, Фінляндії, Узбекистану.

Охочі можуть ознайомитися з анотаціями й текстами доповідей за покликанням.

За матеріалами механіко-математичного факультету