Четвертий сезон «Новин університету ШЕВЧЕНКА»

12.12.2019

Добігає кінця четвертий сезон творчо-виробничого проекту Інституту журналістики «Новини університету ШЕВЧЕНКА», що об’єднав ініціативи студентів та викладачів кафедри телебачення і радіомовлення.

Під керівництвом доцента кафедри Людмили Федорчук студенти вибіркової дисципліни «Ведучий інформаційних телепрограм» підготували 4 випуски програми про події, що відбувалися в Університеті протягом першого семестру. Переглянути їх можна на сайті: http://campusradio.univ.kiev.ua

Випуск 35:

• Запали свічку. Вшанування пам’яті жертв Голодомору.
  • Дзеркало українського сьогодення. Юлія Мостова в Інституті журналістики.
  • Історичний футбол. Турнір з футболу на історичному факультеті.
  • Космічні кораблі та журналістика. Лекція Єлизавети Бордунової.
  • Як журналістів заміж віддавали. «Сватання на Гончарівці» в Інституті журналістики.

Випуск 34:

• Світ відкритий. Можливості для філологів повчитися в Туреччині. Інститут філології.
  • «Через сніг довелося вигадати інтерв‘ю». Ірен Роздобудько в Інституті Журналістики.
  • Піддослідні миші. Як біологи абітурієнтів зацікавлювали. Інститут біології та медицини.
  • Купи книгу, врятуй життя. Благодійний ярмарок в ІЖ.
  • Читання давньогрецькою та вино. «Античний поліс» у виконанні студентів-істориків. Історичний факультет.
  • Спортивні психологи. Змагання з волейболу. Факультет психології.

Випуск 33:

• Це наше спільне свято. До 185-річчя КНУ імені Тараса Шевченка.
  • «Я прийшов, щоб змінити освіту». Лекція першого заступника міністра освіти і науки України Єгора Стадного.
  • Знайти себе. Особливості грантової програми Еразмус+.
  • Бути успішним. Вечірка можливостей в Інституті журналістики.
  • PSY Factor. Дебют першокурсника на факультеті психології.

Випуск 32:

• Ви маєте право. Точка доступу до безоплатної правової допомоги на юридичному факультеті.
  • Бути вмотивованим. Перший Форум Сучасних Викладачів «Освіта 3.0» в Інституті післядипломної освіти.
  • Щоб більше про нас знали. КНУ імені Тараса Шевченка на Освітньому форумі «Успішний 11-класник».
  • Святкуємо разом. День першокурсника на факультеті інформаційних технологій.
  • Камерно і душевно. Святкування Дня соціолога на факультеті соціології.

За матеріалами Інституту журналістики