Міжнародний захист дисертації аспірантки ФРЕКС та університету Поля Сабатьє Тулуза 3

11.12.2019

Аспірантка факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Тетяна Тменова 28 листопада 2019 року в Лабораторії плазми та перетворення енергії Національного центру наукових досліджень (LAPLACE – Laboratoire PLAsma et Conversion d'Énergie – CNRS-UPS-INPT) в університеті Поля Сабатьє Тулуза 3 (l'Université Toulouse 3 – Paul Sabatier) в режимі телеконференції захистила дисертацію на тему: «Експериментальне дослідження імпульсного підводного електричного розряду».

Робота виконана в університеті Поля Сабатьє Тулуза 3 та Київському національному університеті імені Тараса Шевченка під спільним керівництвом професорів Яна Крессо (Yann Cressault) та Анатолія Веклича.

У роботі інтернаціонального за складом журі, крім наукових керівників, брали участь: професор Стефан Пелері (Stephane Pellerin), Франція – голова журі, опонент; доктор Кетрін Ронд (Catherine Rond), Франція – член журі; доктор В’ячеслав Ціолко, Україна – член журі, опонент; професор Ігор Анісімов, Україна – член журі.

Вітаємо випускницю аспірантури факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Тетяну Тменову з успішним захистом дисертації та здобуттям наукового ступеня доктора філософії.

Анатолій Веклич, завідувач кафедри фізичної електроніки, ФРЕКС