Times Higher Education опублікував результати двох предметних рейтингів за 2020 рік

16.10.2019

Київський національний університет імені Тараса Шевченка посів позиції 601+ у галузі «Комп’ютерні науки» та 801+ у галузі «Інженерія і Технології» у цьогорічних предметних рейтингах університетів.

До оновленої версії предметного рейтингу у галузі «Комп’ютерні науки» потрапило 749 університетів, а у галузі «Інженерія і Технології» – 1008 вищих навчальних закладів з усього світу.

Предметний рейтинг університетів журналу Times Higher Education, як і світовий, складається на основі 13 показників, які є складовими 5 ключових показників вищої освіти: викладання, дослідження, кількість цитувань наукових публікацій, доходи від співпраці з промисловістю та приватними підприємствами та інтернаціоналізація, але відкоригованих з урахуванням особливостей окремих галузей.

За матеріалами відділу міжнародного співробітництва