Святкування Днів філософського факультету в КНУ імені Тараса Шевченка

25.04.2019

Студенти й викладачі філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка урочисто відзначили Дні філософського факультету.

Наукові дискусії, обговорення й урочистості з нагоди святкувань тривали в головному навчальному корпусі КНУ 23–24 квітня 2019 року. Щонайперше українські науковці-філософи та їхні зарубіжні колеги зібралися в Університеті під час щорічної традиційної міжнародної наукової конференції «Дні науки філософського факультету-2019». Учасниками цьогорічної конференції стали 140 викладачів і науковців, 75 студентів і 60 аспірантів. Співробітники філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка приймали делегації із 40 зарубіжних країн, зокрема, із Кентського державного університету (США), Гаазького центру стратегічних досліджень (Нідерланди), Американського університету Вірменії (Єреван, Вірменія), Вільного університету Тбілісі (Грузія), Варшавського й Вроцлавського університетів (Польща), Білоруського державного університету (Мінськ, Білорусь), а також учасників із університетів, наукових і державних установ України.

А завершували святкування Днів філософського факультету веселим концертом, підготовкою якого займалися студенти-філософи. Глядачам представили незабутню виставу «Філософський: від вступу до випуску», що поєднала жартівливі спогади першокурсників і старшокурсників про перші дні навчання, справжнє перше кохання, спільність інтересів і поглядів та про курйозні випадки під час навчання й у студентських гуртожитках. Акторами, які розважали гостей концерту співами й танцями та виголошували цікаві філософські міркування, виступили представники старого й нового колективу студентського «Філософського театру КНУ».

Присутні ще раз переконалися, наскільки багатогранним і багатим на знання, цікаві знайомства та культурно-мистецькі події є навчання в КНУ імені Тараса Шевченка – провідному українському ЗВО!