Викладачі Університету – чемпіони Голосіївського району з футзалу!

20.02.2019

Збірна команда викладачів Університету з футзалу посіла перше місце в змаганнях серед професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації, що розташовані на території Голосіївського району міста Києва.

Змагання проходили в спортивному комплексі Національного університету харчових технологій. У півфіналі команда Університету зустрілася з командою Національного університету харчових технологій. Гра складалася непросто, команди по черзі ставали лідерами, проте основний час гри завершився за нічийного рахунку 4:4.

У серії ж шестиметрових ударів фортуна була на боці університету (7:6), що додало наснаги для фінальної гри з минулорічними переможцями – командою Національного університету біоресурсів і природокористування України. У підсумку – 5:1 на користь команди КНУ імені Тараса Шевченка!  Наші викладачі – чемпіони!

Кафедра фізичного виховання та спорту НСК КНУ