На економічному факультеті КНУ відбулася святкова «Містерія 2018»

18.02.2019

Студенти економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка позмагалися за титули Міс і Містера економічного факультету під час «Містерії 2018».

Святковий захід відбувся 14 лютого 2019 року в актовій залі економічного факультету Університету. Ведучими концерту стали студенти й випускники факультету: Анастасія Стіпінас, Денис Бабаєв, Олександр Пономарьов. До складу журі «Містерії 2018» увійшли представники адміністрації економічного факультету, зокрема, голова журі й декан економічного факультету Анжела Ігнатюк, заступник декана з виховної роботи Людмила Анісімова, заступник декана з наукової роботи Андрій Вітренко; зусилля конкурсантів оцінювали також директор студмістечка Ірина Лібак, голова студпарламенту економічного факультету Антон Ільїчов, тревел-менеджер студентського туристичного клубу СТУК-тревел Аліса Горожанкіна та випускниця факультету, власниця мережі дитячих центрів «WOW-kids» і активна соціальна діячка Вікторія Чекурда. Спонсоркою проведення «Містерії 2018» виступила модельєрка та дизайнерка Ксенія Кошова, котра теж  увійшла до складу професійного журі конкурсу, як і засновник Київської академії політичних перспектив Михайло Железняк.

Урочисте відкриття «Містерії 2018» розпочалося з шоу ліхтариків від креативної студії EF Lighters, потому четверо дівчат і хлопців, студенти економічного факультету Університету, змагалися за звання найкращих представників свого факультету. Конкурсанти «Містерії 2018» дефілювали сценою у вбраннях часів 1980–1990 років, декламували ліричні поезії, співали мелодійні пісні, виконували запальні джазові танці й ставали учасниками неймовірного світлового дійства.

За підсумками загального оцінювання талантів і здібностей конкурсантів журі розподілило офіційні звання «Містерії 2018» так:

• «Містер-економіст 2018»Ярослав Степанисько, студент 2 курсу, ОП «Економіка підприємства»;
  • «Міс-економістка 2018»Олександра Харченко, другокурсниця, ОП «Менеджмент організацій»;
  • «Віце-міс»Тетяна Сірик, студентка 4 курсу, ОП «Економіка підприємства»;
  • «Віце-містер»Матвій Пічугін, першокурсник, ОП «Маркетинг»;
  • «Міс Творчість»Регіна Солодаренко-Літковська, третьокурсниця, ОП «Менеджмент організацій»;
  • «Містер Мужність»Дмитро Бабенко, студент 3 курсу, ОП «Менеджмент організацій»;
  • «Міс Вишуканість»Софія Кацюба, першокурсниця, ОП «Міжнародна економіка»;
  • «Містер Харизматичність»Владислав Шаров, другокурсник, ОП «Бізнес-статистика».

Перед глядачами «Містерії 2018» виступила з дебютним номером танцювальна студія економічного факультету «Wolves from EF», прекрасну музичну композицію присутнім подарувала Варвара Кошова, учасниця вокального шоу «Голос. Діти», а світлове шоу від Вейсала Асланова зачарувало учасників і конкурсантів «Містерії 2018».

Колектив економічного факультету КНУ висловлює щиру подяку всім, хто долучився до організації та проведення конкурсу, а також тим, хто виступив спонсорам заходу.

За матеріалами прес-центру економічного факультету