Урочисту академію проведуть в Університеті

18.01.2019

Із нагоди 100-ої річниці проголошення Злуки УНР і ЗУНР в КНУ імені Тараса Шевченка проведуть тематичну Урочисту академію.

Тематичний освітній захід «Акт Злуки УНР і ЗУНР – втілення ідеї соборності й національної консолідації України: досвід та уроки. До 100-річчя Акту Злуки» відбудеться 22 січня 2019 року в залі засідань Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60). Реєстрація учасників Урочистої академії триватиме 22 січня 2019 року від 09:30 до 10:00, час роботи самої Академії – від 10:00 до 14:00.

Окрім КНУ, співорганізаторами заходу виступили: Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, Інститут історії України НАН України, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, Інститут народознавства НАН України, Український інститут національної пам’яті й Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Із вітальними промовами перед учасникам Урочистої академії виступлять Леонід Губерський, ректор КНУ імені Тараса Шевченка, Валерій Смолій, директор Інституту історії України НАН України, Олег Рафальський, директор Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, й Ігор Цепенда, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Потому учасники освітнього заходу матимуть нагоду прослухати тематичні доповіді й взяти участь у їхньому фаховому обговоренні. Організаційний комітет запрошує спільноту Шевченкового університету й усіх охочих долучитися до роботи Урочистої академії.

Із детальною програмою заходу можна ознайомитися в доданому запрошенні.

У публікації використано знімки з українських архівів.

knu.ua/content/upload/2019/-121261185.doc