КНУ Ехро-2020: формат ONLINE – зачинені двері, але відкриті вікна

Коли взимку планувалося проведення ювілейної, V-ту освітньої виставки КНУ Ехро, ніхто й подумати не міг, що вона буде аж такою незвичною. Більше того, якби хтось сказав, що вона буде повністю онлайновою, ми б навіть не повірили, що таке можемо здійснити. Але світова пандемія та карантинні заходи, введені в Україні з 12 березня, кинули нам серйозний виклик. Два місяці дистанційного навчання і роботи дозволили нам якісно опанувати можливості онлайн-простору. І вже з середини квітня ми знали напевно, що наша виставка не скасовується, а буде проведена в тому форматі, якого вимагають нелегкі обставини.

Так народилася «КНУ Ехро ONLINE. Загальноуніверситетські дні відкритих вікон» – виставкові й профорієнтаційні онлайн-презентації, ознайомлення з освітніми програмами, віртуальні екскурсії. А формат онлайн виявився прекрасною можливістю для Університету Шевченка бути почутим абітурієнтом/абітурієнткою навіть у найвіддаленіших куточках України з мінімальним інтернетом, але з максимальним потягом до пошуку якісної освіти.

Виставка проводилася упродовж 14 та 15 травня. Перший день був присвячений висвітленню надважливих тем, які турбують абітурієнтів 2020 року. Говорили:

Перший день #КНУЕхроONLINE доступний у запису на офіційному YouTube-каналі Центру комінікацій КНУ https://cutt.ly/QykmFed

Другий день присвятили фаховим консультаціям від підрозділів КНУ імені Тараса Шевченка. Абітурієнти могли поспілкуватися безпосередньо з представниками омріяних факультетів та інститутів, почути відповіді на конкретні запитання, відчути, як то воно – бути частиною великою родини Шевченкового університету.

Переглянути записи другого дня #КНУЕхроONLINE можна на офіційному YouTube-каналі Центру комінікацій КНУ:

Географічний факультет

Економічний факультет

Історичний факультет

Механіко-математичний факультет

Факультет інформаційних технологій

Факультет комп’ютерних наук та кібернетики

Факультет психології

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Факультет соціології

Фізичний факультет

Філософський факультет

Юридичний факультет

Інститут високих технологій

Інститут міжнародних відносин

Інститут журналістики

Інститут післядипломної освіти

Iнститут Управлiння державної охорони України

Інститут філології

Навчально-науковий інститут “Інститут геології”

Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Заклад фахової передвищої освіти “Оптико-механічний коледж”

Переглянути буклети всіх підрозділів Університету можна на офіційному сайті Центр Комунікацій КНУ: https://cutt.ly/8yvRbqa

Контакти Приймальної комісії КНУ:

Адреса: 03022, м.Київ, просп. академіка Глушкова 4е (механіко-математичний факультет), кабінети 4 – 6

Контактні телефони: +38(044) 521-35-61; (098) 016-07-88

Сайт: http://vstup.univ.kiev.ua/

 

КНУ Ехро — простір освітніх можливостей. КНУ — твій перший пріоритет!

Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo — масштабна освітня виставка, адже до складу КНУ входить 14 факультетів, 7 навчальних інститутів, 2 коледжі, підготовче відділення, ліцей. Насичене університетське життя зробило освітню виставку КНУ інтерактивним, інноваційним фестивалем для абітурієнтів, чудовою нагодою одночасно познайомитися з усіма факультетами та інститутами, відчути їхню специфіку у порівнянні.

Освітня виставка KНУ Expo стала необхідністю, зважаючи на потенціал Університету та попит на компетентнісну освіту в сьогочасному суспільстві. І понад 436 освітніх програм — це лише мінімум з того, що може запропонувати сучасному абітурієнтові наш ЗВО. Про затребуваність вищої освіти від КНУ свідчить інтерес до заходу: за час проведення (4 виставки за 2 роки) захід відвідали близько 5 тисяч людей, а охоплення створених у мережі Фейсбук подій «Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo» — щоразу понад 30 тисяч користувачів!

Подібний розмах передбачає відповідну локацію — легендарний Червоний корпус Університету — місце, де ідеально розміщуються учасники виставки, де гармонійно поєднуються офіційна частина зі святково–фестивальною.

Заходи від KНУ Expo завжди насичені й різноманітні. Про особливості вступної кампанії можна довідатися як від представників підрозділів, так і від представників приймальної комісії; інформаційними стендами факультетів та інститутів опікуються особисто декани й директори, а будь–яку освітню програму озвучують її автори. Інтерес основної цільової аудиторії заходу — випускників шкіл та їхніх батьків — не згасає упродовж всього фестивалю.

Окрім офіційної частини, на гостей чекають майстер–класи, конкурси, змагання, показові виступи творчих та спортивних колективів, пробні вступні випробування до коледжів, психологічні тести, спортивне орієнтування та фантастичні експерименти від хіміків, фізиків, біологів та інших учасників.

На заході весело та з користю проводять час не лише цьогорічні випускники, а й значно молодші школярі, яких цікавить сама перспектива «знайти для себе щось нове». Гості прибувають з усієї України. Зацікавлення й очікування відвідувачів багатогранні: від IT–технологій та програмування, інтересу до всіх освітніх напрямів із філологічних дисциплін, захвату від можливостей, що їх пропонують факультети та інститути — аж до можливості вивчати математику, туризм чи географію. Високі оцінки університетської діяльності від майбутніх вступників — це приємність, що повсякчас покладає на всіх учасників навчального процесу ще й величезну відповідальність.

KНУ Expo вже став популярним майданчиком для ефективної комунікації між тими, хто дає знання, і тими, хто знання прагне отримати. А ще це можливість для підрозділів Університету поспілкуватися між собою, що сприяє формуванню корпоративної ідентичності — запоруки спільного успіху. Саме тому KНУ Expo став щорічним фестивалем для абітурієнтів Шевченкового університету.

Information and Computer Centre of University

© All rights reserved 1995-2021