День відкритих дверей КНУ EXPO

16 травня 2020 року з 10:00 до 15:00 в Головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ EXPO.

Це буде п’ята, ювілейна зустріч, на якій представники всіх навчальних підрозділів КНУ, співробітники Підготовчого відділення, Приймальної комісії, студенти та викладачі в чергове об’єднають зусилля щоби презентувати потужні можливості сучасної університетської освіти!

Участь у заході – безплатна. Упродовж «КНУ EXPO 2020» усі охочі отримають для себе корисну інформацію й зможуть весело та цікаво провести вільний час.

Адреса Головного (Червоного) корпусу КНУ: м. Київ, вул. Володимирська, 60, ст. метро «Університет» або «Льва Толстого».

Довідки за тел.: 044-239-34-60 або e-mail: stratcom@univ.kiev.ua.

Центр комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка

 

КНУ Ехро — простір освітніх можливостей. КНУ — твій перший пріоритет!

Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo — масштабна освітня виставка, адже до складу КНУ входить 14 факультетів, 7 навчальних інститутів, 2 коледжі, підготовче відділення, ліцей. Насичене університетське життя зробило освітню виставку КНУ інтерактивним, інноваційним фестивалем для абітурієнтів, чудовою нагодою одночасно познайомитися з усіма факультетами та інститутами, відчути їхню специфіку у порівнянні.

Освітня виставка KНУ Expo стала необхідністю, зважаючи на потенціал Університету та попит на компетентнісну освіту в сьогочасному суспільстві. І понад 436 освітніх програм — це лише мінімум з того, що може запропонувати сучасному абітурієнтові наш ЗВО. Про затребуваність вищої освіти від КНУ свідчить інтерес до заходу: за час проведення (4 виставки за 2 роки) захід відвідали близько 5 тисяч людей, а охоплення створених у мережі Фейсбук подій «Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo» — щоразу понад 30 тисяч користувачів!

Подібний розмах передбачає відповідну локацію — легендарний Червоний корпус Університету — місце, де ідеально розміщуються учасники виставки, де гармонійно поєднуються офіційна частина зі святково–фестивальною.

Заходи від KНУ Expo завжди насичені й різноманітні. Про особливості вступної кампанії можна довідатися як від представників підрозділів, так і від представників приймальної комісії; інформаційними стендами факультетів та інститутів опікуються особисто декани й директори, а будь–яку освітню програму озвучують її автори. Інтерес основної цільової аудиторії заходу — випускників шкіл та їхніх батьків — не згасає упродовж всього фестивалю.

Окрім офіційної частини, на гостей чекають майстер–класи, конкурси, змагання, показові виступи творчих та спортивних колективів, пробні вступні випробування до коледжів, психологічні тести, спортивне орієнтування та фантастичні експерименти від хіміків, фізиків, біологів та інших учасників.

На заході весело та з користю проводять час не лише цьогорічні випускники, а й значно молодші школярі, яких цікавить сама перспектива «знайти для себе щось нове». Гості прибувають з усієї України. Зацікавлення й очікування відвідувачів багатогранні: від IT–технологій та програмування, інтересу до всіх освітніх напрямів із філологічних дисциплін, захвату від можливостей, що їх пропонують факультети та інститути — аж до можливості вивчати математику, туризм чи географію. Високі оцінки університетської діяльності від майбутніх вступників — це приємність, що повсякчас покладає на всіх учасників навчального процесу ще й величезну відповідальність.

KНУ Expo вже став популярним майданчиком для ефективної комунікації між тими, хто дає знання, і тими, хто знання прагне отримати. А ще це можливість для підрозділів Університету поспілкуватися між собою, що сприяє формуванню корпоративної ідентичності — запоруки спільного успіху. Саме тому KНУ Expo став щорічним фестивалем для абітурієнтів Шевченкового університету.

Information and Computer Centre of University

© All rights reserved 1995-2020