КНУ Ехро — простір освітніх можливостей.
КНУ — твій перший пріоритет!

Вже 4 рік поспіль команда #ТвійКНУ готує #КНУЕхро.

Загальноуніверситетський день відкритих дверей – інтерактивний, інноваційний фестиваль для абітурієнтів, що є чудовою нагодою одночасно познайомитися з усіма факультетами та інститутами, відчути їхню специфіку у порівнянні.

КНУ Expo – масштабна освітня виставка, адже до складу КНУ входить 12 факультетів, 11 навчальних інститутів, 2 коледжі, 2 підготовчі відділення, ліцей. Подібний розмах передбачає відповідну локацію, цього разу Загальноуніверситетський День відкритих дверей буде проходити у Червоному корпусі Університету.

9 жовтня 2021 року з 10:00 до 15:00 на гостей чекають майстер-класи, конкурси, змагання, фантастичні експерименти від хіміків, фізиків, біологів та інших учасників.

KНУ Expo вже став популярним майданчиком для ефективної комунікації між тими, хто дає знання, і тими, хто знання прагне отримати. Саме тому KНУ Expo став щорічним фестивалем для абітурієнтів Шевченкового університету.

Слідкуйте за оновленнями інформації на офіційних сторінках Університету:

Насичене університетське життя зробило освітню виставку КНУ інтерактивним, інноваційним фестивалем для абітурієнтів, чудовою нагодою одночасно познайомитися з усіма факультетами та інститутами, відчути їхню специфіку у порівнянні.

Освітня виставка KНУ Expo стала необхідністю, зважаючи на потенціал Університету та попит на компетентнісну освіту в сьогочасному суспільстві. І понад 430 освітніх програм – це лише мінімум з того, що може запропонувати сучасному абітурієнтові наш ЗВО. Про затребуваність вищої освіти від КНУ свідчить інтерес до заходу: за час проведення (7 виставок за 4 роки) захід відвідали близько 10 тисяч людей, а охоплення створених у мережі Фейсбук подій «Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo» – щоразу понад 30 тисяч користувачів!

Заходи від KНУ Expo завжди насичені й різноманітні. Про особливості вступної кампанії можна довідатися як від представників підрозділів, так і від представників приймальної комісії; інформаційними стендами факультетів та інститутів опікуються особисто декани й директори, а будь-яку освітню програму озвучують її автори. Інтерес основної цільової аудиторії заходу – випускників шкіл та їхніх батьків – не згасає упродовж всього фестивалю.

На заході весело та з користю проводять час не лише цьогорічні випускники, а й значно молодші школярі, яких цікавить сама перспектива «знайти для себе щось нове». Гості прибувають з усієї України. Зацікавлення й очікування відвідувачів багатогранні: від IT-технологій та програмування, інтересу до всіх освітніх напрямів із філологічних дисциплін, захвату від можливостей, що їх пропонують факультети та інститути – аж до можливості вивчати математику, туризм чи географію. Високі оцінки університетської діяльності від майбутніх вступників – це приємність, що повсякчас покладає на всіх учасників навчального процесу ще й величезну відповідальність.

KНУ Expo вже став популярним майданчиком для ефективної комунікації між тими, хто дає знання, і тими, хто знання прагне отримати. А ще це можливість для підрозділів Університету поспілкуватися між собою, що сприяє формуванню корпоративної ідентичності – запоруки спільного успіху. Саме тому KНУ Expo став щорічним фестивалем для абітурієнтів Шевченкового університету.

Information and Computer Centre of University

© All rights reserved 1995-2023